Alien: Covenant (2017)Избран филм

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Lora12
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Lora во Трилер Хорор Научна фантастика 2017

1,880 Прегледи

Опис

ОСМИОТ ПАТНИК: КОВЕНАНТ - Екипажот на колонијален брод открива нов свет за кој што сметаат дека претставува рај, но се среќаваат со назамислива закана од која што планираат бегство.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.