Captain America: The Winter Soldier (2014)Избран филм

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

MKcounselMK
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by MKcounselMK во Акција Научна фантастика Авантура 2014

27,661 Прегледи

Слични видеа

Опис

КАПЕТАН АМЕРИКА: ЗИМСКИ ВОЈНИК - По катаклизматичните случувања во Њујорк со Осветниците, го пратиме Капетан Америка како се обидува да се прилагоди на модерниот свет. Но, кога неговите колеги од ШИЛД ќе претрпат напад, тој ќе се фати во мрежа од интриги кои се заканува дека ќе го загрози целиот свет.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.