Imagine That (2009)Избран филм

Div4o
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред Од Div4o во Комедија Драма Фамилијарен 2009

710 Прегледи

Слични Видеа

Опис

ЗАМИСЛИ ГО ТОА - Иван Даниелсон е успешен финансиски агент кој е максимално посветен на работата, работите никогаш не му излегуваат од контрола, а неговите клиенти се секогаш задоволни од зделките и инвестициите. Нему не му останува доволно време за 7-годишната ќерка Оливија, која поради отсуството на татка си станува асоцијална и бега во свој, замислен свет. Низ игра, во светот на фантазијата на својата ќерка, Иван пронаоѓа значајни животни одговори. Во оваа прекрасна животна комедија, славниот комичар Еди Марфи ќе се најде во светот на фантазијата во кој навистина сè е можно, го пронаоѓа вистинскиот пат и се просветлува.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.