I.T. (2016)

Div4o
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред Од Div4o во Драма Криминал Мистерија 2016

779 Прегледи

Слични Видеа

Опис

КОМПЈУТЕРЏИЈА - Мајк Реган има сè што може некој да посака; прекрасна жена и 17-годишна ќерка, како и супер модерна куќа со врвна технологија. Но набрзо тој ќе се најде сред смртоносна игра на мачка и глушец, кога неговиот ИТ-консултант Ед, ќе се вплетка во неговиот, но и во животот на неговото семејство. Mајк е принуден да ги користи старите врски за да го победи новиот непријател.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.