Monsters (2010)Избран филм

Div4o
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред Од Div4o во Трилер Научна фантастика Драма 2010

536 Прегледи

Слични Видеа

Опис

Пред шест години, NASA откри можност за вонземјански живот во нашиот сончев систем. Испратена е Сонда за да собере докази, но таа се срушила откако повторно влегла во атмосферата над Средна Америка. За брзо време откако се случи ова, започнуват да се појавуваат нови раси и пола Мексико е во карантин како заразна област. Денеска американската и мексиканската војска се борат за да го спречат ширењето на 'чудовиштата'... Нашата приказна започнива кога американски новинар се согласува да го следи потресениот турист низ заразената зона во Мексико па се до безбедносната американска граница.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.