Loading...

Transcendence (2014)

Видеото ќе почне за 25

За ова видео да биде достапно на интернет се потребни 3 часа, одвојте 1 секунда и покажете ја вашата поддршка и кликнете Like.>>КАКО ДА ГИ ОТКЛУЧЕТЕ СИТЕ ВИДЕА<<

You can skip to video in 6
loading...

pleer by MKcounselMK
Div4o
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред Од Div4o во Романса Драма Мистерија 2014

519 Прегледи

Слични Видеа

Опис

ВИРТУЕЛНА СВЕСТ - Доктор Вил Кастер е истражувач кој има за цел да се создаде машина со вештачка интелигенција и човечки емоции кои може да ги надмине способностите на човечкиот мозок.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.