Категории

Слични апели

Апел за помош на Ања Минова

Објавено пред: од Admin Поставено под: Апели - 888 Прегледи


Преземено од фб.

Драги пријатели

Потребна ни е вашата помош.

Ања Минова е хоспитализирана пред неколку недели и по извршен зафат на срцето е префрлена на хемофилтрација во Жан Митрев Клиник.

Со цел да ја вратиме минимум нормалната функција на срцето за да го спасиме животот на Ања, за сега ургентно се потребни 15.000€.

Од се срце ви благодариме на вашта хуманост и бесценета помош.

Хуманитарна сметка во Комерцијална Банка:
300081000002132

Број за донација од 100 денари
143 131 (T Mobile)

143 463 (Vip)

Линк за онлајн донација:
https://www.gofundme.com/anjaminova

 

Founder

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.