Категории

Слични новости

Бали Бег е на егзотично патување со сопругата Неџла

Објавено пред: од Admin Поставено под: Серии - 726 Прегледи

Пред извесно време вестта дека Бали Бег познат како Кемал од турската серија Карасевда ја изневерил сопругата ја разбранува јавноста, денеска тој и неговата сопруга Фахрије отидоа во Јужна Африка.

Двојката по пат на социјалната мрежа Инстаграм на целиот свет им покажа дека во нивниот брак нема место за Ина, ниту за било која друга и дека нивната љубов е се појака.

Двојката заедно уживаше во убавините на оваа земја и без многу размислување за тоа што другите ќе коментираат.

 

Founder

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.