Категории

Слични апели

Заедно да собереме средства за малиот Бојан од Штип!!!

Објавено пред: од Admin Поставено под: Апели - 130 Прегледи

11-месечниот Бојан од Штип има вродена срцева маана( agenesio arteria pulmonalis lateralis sinnistra- недоволно развиена  пулмонална артерија  и VSD- коморен септален дефект на срцето. Тој итно треба да се оперира во Бугарија. Операцијата чини 15 500 евра. Да му помогнеме на семејството побрзо да ги собере потребните средства. Кој е во можност да донира на следната сметка и телефонските броеви :

Founder

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.