Irrational Man (2015)Избран филм

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Div4o
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Div4o во Комедија Драма 2015

647 Прегледи

Слични видеа

Опис

НЕРАЗУМЕН ЧОВЕК - Нов филм на генијалниот оскаровец Вуди Ален, неговата прва соработка со Хоакин Феникс, и втората, со Ема Стоун. Кога доживува емоционална криза, еден извонреден професор кој повеќе им верува на животните лекции отколку на теориското знаење, ја прифаќа работата на еден мал колеџ. Наскоро ќе „се сплетка” со една студентка и со една професорка, а еден егзистенцијален проблем ќе му го преврти животот наопаку и ќе го натера да го гледа животот со други очи.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.