No Strings Attached (2011)Избран филм

Видеото ќе почне за 10

Симнете ги видеата во вашиот компјутер и гледајте ги кога и колку и да сакате! Линк soprevod.com/download

You can skip to video in 6
Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Комедија Романса 2011

7,280 Прегледи

Слични видеа

Опис

БЕЗ ОБВРСКИ - Ема е лекарка која има премногу обврски и прави договор со најдобриот пријател Адам- да имаат однос, но под еден услов, тоа да биде само секс. Значи да нема љубомора, очекувања, кавги, романтични мигови. И двајцата имаат слобода да прават што сакаат, на кое било место и во кое било време, но договорот е дека не смеат да се вљубат еден во друг. Но кога сексот ќе прерасне во нешто друго, дали нивното пријателство ќе опстои и понатаму?

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.