Perfect Strangers (2016)Избран филм

Admin
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by Admin во Комедија Драма 2016

852 Прегледи

Слични видеа

Опис

СОВРШЕНИ СТРАНЦИ - Дали доволно добро ги познаваме своите блиски пријатели и можеме ли да ги насетиме нивните тајни? За време на една вечера, седуммина пријатели убедени дека немаат никакви тајни меѓу себе, решаваат да играат една опасна игра. Секој од нив мора да го стави мобилниот телефон на маса, и сите пораки и повици стануваат јавни.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.