Resident Evil: The Final Chapter (2016)Избран филм

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

MKcounselMK
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by MKcounselMK во Акција Хорор Научна фантастика 2016

6,542 Прегледи

Слични видеа

Опис

ПРИТАЕНО ЗЛО: ПОСЛЕДНО ПОГЛАВЈЕ - Продолжувајќи онаму каде што застана дејствието во филмот „Притаено зло: Освета“, човештвото стои на стаклени нозе во Вашингтон. Како единствен преживеан од последниот напад над немртвите орди, Алис мора да се врати онаму каде што започна кошмарот во Ракун Сити.

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.