The Expendables 3 (2014)Избран филм

Извинете, ова видео е достапно само за регистрирани корисници.

Ве молиме најавите се или регистрирајте се за да го гледате ова видео.

Div4o
Sorry, only registred users can create playlists.

Објавено пред by во Акција Трилер Авантура 2014

7,188 Прегледи

Слични видеа

Опис

Платеници 3 - Барни и неговиот тим, познат како "Платеници", доаѓа во судир со безмилосниот дилер со оружје Конрад Стоунбенкс, кој е исто така и ко-основач на групата и кој е решен да го уништи тимот. Жанр: Акција Глумци: Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford Режија: Patrick Hughes (II)

Напишете коментар

Најави се или регистрирај се за да коментираш.
Бидете први и коментирајте на видеото.